Sport Sporty walki

Fenomen Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego

Influencer, który znajduje się pod koniec drugiej setki pod względem liczby obserwujących na Instagramie, będący daleko od ścisłej czołówki w kwestii subskrybcji na platformie YouTube, a nadal okupujący miejsca w main-eventach czy co-main eventach kolejnych gal FAME MMA. Na czym polega fenomen Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego?

Początki kariery w show biznesie Życińskiego.

Don Kasjo swoją przygodę w internecie na dobre rozpoczął w momencie, gdy widzowie programu “Top Model” oglądali jego próby zostania modelem. Natomiast największy rozgłos jego osoba zyskała na występach w programach “Ex na plaży” i “Warsaw Shore”.

 

Witamy w FAME MMA 

Kasjusz Życiński zadebiutował na gali FAME MMA 3. Było to konsekwencją jego bójki z innym uczestnikiem programu “Ex na plaży” – Dawidem “Ambro” Ambroziakiem, do której finalnie doszło na jej czwartej odsłonie. Po zwycięstwie z Marcinem Ratajem na FAME MMA 6 dającej Życińskiemu drugą wygraną na zasadach MMA bohater dzisiejszego artykułu złapał syndrom “Don Kasjo Króla”

 

“Don Kasjo Król”

Przydomek, jaki nadał sobie Życiński, był konsekwencją podbudowania sobie i tak bardzo wysokiego ego i dużej pewności siebie wcześniejszymi trzema triumfami. Ludzie w internecie mówili bardzo różnie o nowej gwieździe FAME MMA, ale jak to mówią: “nieważne jak, ważne, by o tobie mówili”. Od zwycięstwa z wcześniej wspomnianym Ratajem Kasjusz walczył na warunkach ułożonych wyłącznie pod siebie. Jest on brązowym medalistą mistrzostw Polski z 2014 roku w boksie, a więc łatwo się domyślić, w jakiej płaszczyźnie toczył następne pojedynki. 

 

(DON)FAME MMA 

Wyzywanie włodarzy od najgorszych, grożenie, że nie zawalczy, jeśli walka będzie zakontraktowana w formule MMA, ustalanie warunków, rywali  i zasad walki pod siebie, a także zapewnianie, że w boksie pokonałby chociażby byłych mistrzów UFC. Oczywiście jest w tym cząstka show, ale trzeba przyznać, że na gali Wojciecha Goli i Michała Barona występowały większe gwiazdy, które musiały pokazać więcej pokory aniżeli były pięściarz. 

 

Przyszłość w FAME MMA 

Influencer już zapowiedział, że będzie walczył w main evencie gali FAME MMA 12, na której zmierzy się z “gościem, który walczył w KSW”. Zasady, rękawice bokserskie, wynagrodzenie? Najprawdopodobniej najwyższe ze wszystkich bohaterów dwunastej odsłony freakowej gali. Przewidywana ilość “dymów” towarzysząca tej walce? Na pewno nie mniejsza niż podczas wcześniejszych starć.

 

Jak daleko zajdzie Kasjusz Życiński na płaszczyźnie freakowej i z jakimi rywalami skrzyżuje rękawice dzięki swojej gadce i pewności siebie? Jak długo będzie królem w FAME MMA? Czy po ewentualnych 2-3 porażkach zrezygnuje z przygody w freakfightach? Zapraszam do dyskusji w komentarzach. 

 

Dodaj odpowiedź

Twój e-mail nie będzie opublikowany.

Sprawdź jeszcze

Więcej naszych wpisów